HAKKIMIZDA

Otel terliği ve otel buklet malzemeleri üretim konusundaki 20 yıllık tecrübemizi yenilen firmamız Best Buklet Otelcilik Ekipmanları A.Ş. olarak devam ettirmekteyiz.

Otel, misafirhane, spa ve güzellik merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla İstanbul ve Kırıkkale kurulu olan tesislerimizle hizmet vermekteyiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, iş hacmi sürekli büyüyen ve modernleşen üretim tesislerimizle, alanında uzman teknik ekibimizle yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimizin otel terliği ve buklet malzemeleri alanındaki ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda kurumsal ürünlerinin tasarım çalışmalarını yapmaktayız. Kaliteli ürünü ekonomik, hızlı ve güvenilir biçimde sunarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini amaç edinen firmamız, ürünlere ve üretim yöntemlerine yönelik Ar-Ge çalışmalarını aralıksız devam etmektedir. Sektörde öncü firmalara hizmet veren işletmemiz verilen sorumluluğun bilincinde olup, kaliteli ürün ve hizmetten ödün vermeden çalışmaktadır.

Hizmet Politikamız

Erişebilirlik

Müşterilerimiz firmamız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz, fiyatlarımız ve hakkımızda daha fazla bilgiyi talep edebilir; istek, öneri ve şikayetlerini bizlere hızlı şekilde bildirerek kısa zamanda geri dönüş alabilir.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda; hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir. Best Buklet sonuca maliyet, zaman, kalite gibi etkenleri optimize ederek ulaşılmasını sağlayarak sizlere nokta atışı çözümler sunar.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için, ilettikleri şikayetlerin değerlendirmesi ve çözüm aşamalarıyla ilgili en etkin şekilde bilgilendirerek, kendilerinin sürece aktif olarak katılımları sağlanmaktadır.